Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Prawnego Ryszard Gronowski

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Prawnego Ryszard Gronowski zainicjowała swoją działalność gospodarczą jako Biuro Rachunkowe w październiku 1991r. Od tego też momentu wraz ze stałym rozwojem przedsiębiorczości prywatnej następował stały rozwój firmy oraz zakres oferowanych usług, od usługowego prowadzenia ksiąg podatkowych w pełnym zakresie, poprzez szeroko rozumiane doradztwo podatkowe, zarządcze i finansowe, aż do dzisiejszego stanu doradztwa podatkowego i prawnego.

 

7 kwietnia 1998 roku właściciel Ryszard Gronowski został wpisany na listę doradców podatkowych pod numerem 5181 co zagwarantowało Szanownym klientom zwiększone ustawowe gwarancje bezpieczeństwa ich współpracy.

 

Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Prawnego Ryszard Gronowski na przełomie swojej dwudziestopięcioletniej historii współpracowała lub nadal współpracuje z ponad trzystoma różnej wielkości podmiotami gospodarczymi.

 

Współpraca z uznanymi Kancelariami Adwokackimi i Radcowskimi umożliwiła rozszerzenie usług o usługi prawne związanie z działaniem firm, w tym w szczególności w zakresie prowadzonych przekształceń form działalności i własności oraz połączeń przedsiębiorstw.

 

Właściciel Ryszard Gronowski został wpisany na listę doradców podatkowych pod numerem 5181

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług zamieszczoną na naszej stronie.

Infolinia Gronowski
INFOLINIA(65) 572 71 36
naps do nas
Napisz do nasinfo@gronowski.pl
LokalizacjaGostyń